Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2015/2016

  • Memoriál Jiřího Necida
    • sólo Kadet Kelnerová Kristýna 21. místo
    • sólo Kadet Mariašová Kateřina 24. místo
    • sólo Kadet Hebelková Martina 30. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 2. místo
    • sólo Junior Honová Simona 18. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 12. místo
    • Golden majorette Šmudlová Eva 6. místo
    • miniformace Seniorky 2. místo
    • velká formace Seniorky 2. místo
  • Finále MČR IFMS Karviná
    • velká formace Littlekadetky 9. místo
    • velká formace Seniorky 11. místo
    • velká formace Maminky 2. místo, I. vicemistr ČR
    • miniformace Seniorky 11. místo
  • Finále MČR IFMS Kladno
    • velká formace Kadetky 11. místo
    • velká formace Seniorky 2. místo, I. vicemistr ČR
    • miniformace Kadetky 14. místo
    • minformace Seniorky 2. místo, I. vicemistr ČR
    • sólo Kadet Kelnerová Kristýna 34. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 4. místo
    • sólo Junior Honová Simona 15. místo
    • sólo Senior Bernátková Dominika 20. místo
  • Kvalifikace IFMS Opava
    • velká formace Littlekadetky 3. místo
    • velká formace Kadetky 3. místo
    • velká formace Seniorky 1. místo
    • velká formace Maminky 1. místo
    • miniformace Kadetky 4. místo
    • miniformace Seniorky 1. místo
    • sólo Kadet Kelnerová Kristýna 1. místo
    • sólo Kadet Hebelková Martina 11. místo
    • sólo Kadet Mariašová Kateřina 12. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 2. místo
    • sólo Junior Honová Simona 3. místo
    • sólo Senior Bernátková Dominika 1. místo
    • sólo Senior "A" Šmudlová Eva 4. místo
  • O Litovelský pohárek
    • velká formace Littlekadetky 3. místo
    • velká formace Kadetky 4. místo
    • velká formace Seniorky 4. místo
    • velká formace Maminky 3. místo
    • miniformace Kadetky 4. místo
    • miniformace Seniorky 4. místo
  • Opavská růže
    • sólo Hebelková Martina 1. místo
    • sólo Mariašová Kateřina 9. místo
    • sólo Kelnerová Kristýna 9. místo
    • sólo Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Honová Simona 4. místo
    • sólo Šmudlová Eva 2. místo
  • Stars Cup
    • velká formace Littlekadetky 2. místo
    • velká formace Kadetky 4. místo
    • velká formace Seniorky 4. místo
    • velká formace Maminky 4. místo
    • miniformace Kadetky 6. místo
    • miniformace Seniorky 2. místo
  • Studénecká hůlka
    • sólo Hebelková Martina 3. místo
    • sólo Mariašová Kateřina 4. místo
    • sólo Kelnerová Kristýna 6. místo
    • sólo Honová Simona 1. místo
  • Dřevohostická medaile
    • sólo Děti Škrabáková Veronika 3. místo
    • sólo Kadetky Honová Simona 4. místo
    • sólo Juniorky Šmudlová Simona 3. místo
    • sólo Juniorky Benešová Beáta 5. místo
    • sólo Seniorky Šmudlová Eva 3. místo
    • sólo Seniorky Hynštová Veronika 7. místo

 

Sezóna 2014/2015

  • finále IFMS Karviná "A"
    • velká formace Juniorky 10. místo
    • velká formace Seniorky 9. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 21. místo
  • finále IFMS Valtice "B"
    • velká formace Juniorky 3. místo
    • velká formace Seniorky 3. místo
    • velká formace Maminky 4. místo
    • sólo Kadet Honová Simona 16. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Junior Červencová Vanesa 2. místo
    • sólo Junior Škrobánková Sára 17. místo
    • sólo Junior POM Mičková Dominika 10. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 2. místo
    • sólo Senior Bernátková Dominika 12. místo
    • duo Junior Červencová Vanesa + Šmudlová Simona 1. místo
    • miniformace Juniorky B 6. místo
  • semifinále IFMS Opava
    •  
  • kvalifikace IFMS Dolní Benešov
    • velká formace Děti 3. místo
    • velká formace Kadetky 3. místo
    • velká formace Juniorky 1. místo
    • velká formace Seniorky 1. místo
    • velká formace Maminky 2. místo
    • miniformace Kadetky A 2. místo
    • miniformace Kadetky B 5. místo
    • miniformace Juniorky A 4. místo
    • miniformace Juniorky B 3. místo
    • sólo Kadet Honová Simona 5. místo
    • sólo Kadet Bainarová Klára 12. místo
    • sólo Kadet Škrabáková Veronika 13. místo
    • sólo Junior Škrobánková Sára 11. místo
    • sólo Junior Benešová Beáta 12. místo
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 15. místo
    • sólo Junior Barviková Ester 19. místo
    • sólo Senior Bernátková Dominika 2. místo
    • duo Junior Liberdová A. + Vaculíková T. 9. místo
  • kvalifikace IFMS Hradec n. Moravicí
    • sólo Junior Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Junior Červencová Vanesa 6. místo
    • sólo Junior POM Mičková Dominika 3. místo
    • duo Junior Šmudlová Simona + Červencová Vanesa 1. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 1. místo
    • sólo Senior Hynštová Veronika 4. místo
  • Stars Cup
    • velká formace Děti 2. místo
    • velká formace Kadetky 5. místo
    • velká formace Juniorky 2. místo
    • velká formace Maminky 3. místo
    • miniformace Kadetky A 3. místo
    • miniformace Kadetky B 5. místo
    • miniformace Juniorky A 3. místo
    • miniformace Juniorky B 2. místo
  • Opavská růže
    • velká formace Juniorky 2. místo
    • velká formace Seniorky 4. místo
    • velká formace Maminky 2. místo
  • Excelent Cup
    • sólo Minikadetky Malchárková Eva 1. místo
    • sólo Minikadetky Škrabáková Veronika 2. místo
    • sólo Kadetky Honová Simona 3. místo
    • sólo Juniorky Šmudlová Simona 4. místo
    • sólo Juniorky Barviková Ester 11. místo
    • sólo Seniorky Bernátková Dominika 1. místo
    • sólo Seniorky Šmudlová Eva 4. místo
    • miniformace Kadetky A 2. místo
  • Studénecká hůlka
    • výkonnostní kategorie B - začátečníci
      • sólo Malchárková Eva 1. místo
      • sólo Škrabáková Veronika 3. místo
      • sólo Honová Simona 2. místo
      • sólo Barviková Ester 7. místo
      • trio Demeterová + Omamiková + Štěpandová 4. místo
      • miniformace Kadetky A 2. místo
      • miniformace Kadetky B 6. místo
      • miniformace Juniorky A 4 místo
    • výkonnostní kategorie A - pokročilí
      • sólo Benešová Beáta 6. místo
      • sólo Škrobánková Sára 9. místo
      • sólo Šmudlová Simona 1. místo
      • sólo Červencová Vanesa 2.místo
      • sólo Vaculíková Tereza 7. místo
      • sólo Bernátková Dominika 5. místo
      • sólo Šmudlová Eva 4. místo
      • duo Červencová + Šmudlová 1. místo
      • duo Liberdová + Vaculíková 6. místo
      • miniformace Juniorky B 3. místo
  • O pohár ze zámku
    • velká formace Maminky, 2. místo
  • Dřevohostická medaile
    • sólo Kadet Škrobánková Sára 4. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Junior Bernátková Dominka 3. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 3. místo
    • sólo Senior Hynštová Veronika 8. místo
    • sólo Junior POM Šmudlová Simona 4. místo
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 4. místo
    • duo Junior Červencová Vanesa + Mičková Dominika 6. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo

 

 

Sezóna 2013/2014

 

  • Mezinárodní festival dechových orchestrů Polsko, soutěž mažoretek
    • Juniorky 1. místo
  • Finále - Mistrovství ČR (IFMS)
    • velká formace Juniorky 1. místo
    • sólo Kadet Benešová Beáta 8. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 2. místo
    • sólo Junior Červencová Vanesa 5. místo
    • sólo Junior Bernátková Dominika 8. místo
    • sólo Junior Škrobánková Sára 16. místo
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 18. místo
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Junior Červencová Vanesa + Mičková Dominika 3. místo
  • Finále - Mistrovství ČR (MAC)
    • velká formace Maminky 4. místo
    • velká formace Seniorky 8. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 10. místo
  • Semifinále  - Mistrovství Moravy (MAC)
    • velká formace Juniorky 5. místo (postup do finále)
    • velká formace Seniorky 4. místo (postup do finále)
    • velká formace Maminky 3. místo (postup do finále)
    • miniformace Juniorky mladší 8. místo (postup do finále)
    • miniformace Juniorky starší 9. místo (postup do finále)
    • miniformace Seniorky 5. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Bernátková Dominika 10. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 10. místo
    • sólo Junior POM Šmudlová Simona 9. místo
    • sólo Senior Liberdová Anna 11. místo
    • sólo Senior Hynštová Veronika 12. místo
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 6. místo (postup do finále)
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 5. místo (postup do finále)
  • Semifinále (IFMS)
    • velká formace Juniorky 2. místo (postup do finále)
    • sólo Kadet Benešová Beáta 2. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Šmudlová Simona 1. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Červencová Vanesa 2. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Bernátková Dominika 3. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Škrobánková Sára 7. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 8. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Mičková Dominika 9. místo
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo (postup do finále)
    • duo Junior Červencová Vanesa + Mičková Dominika 2. místo (postup do finále)
    • sólo Senior Hynštová Veronika 7. místo (postup do finále)
    • sólo Senior Šmudlová Eva 8. místo (postup do finále)
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo (postup do finále)
    • duo Senior Liberdová Anna + Šmudlová Eva 3. místo (postup do finále)
  • Kvalifikace - Region cup (MAC)
    • velká formace Juniorky 2. místo (postup do semifinále)
    • velká formace Seniorky 3. místo (postup do semifinále)
    • miniformace Juniorky mladší 4. místo (postup do semifinále)
    • miniformace Juniorky starší 5. místo (postup do semifinále)
    • miniformace Seniorky 2. místo (postup do semifinále)
    • sólo Kadet Benešová Beáta 12. místo
    • sólo Junior Šmudlová Simona 3. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Bernátková Dominika 6. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Škrobánková Sára 10. místo
    • sólo Junior Červencová Vanesa 13. místo
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 14. místo
    • sólo Junior Mičková Dominika 15. místo
    • sólo Senior Liberdová Ana 4. místo (postup do semifinále)
    • sólo Senior Hynštová Veronika 7. místo
    • sólo Senior Malchárková Vendula 9. místo
    • sólo Senior Šmudlová Eva 10. místo
    • sólo Junior - POM Šmudlová Simona 3. místo (postup do semifinále)
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 3. místo (postup do semifinále)
    • duo Junior Červencová Vanesa + Mičková Dominika 5. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo (postup do semifinále)
    • duo Senior Liberdová Anna + Šmudlová Eva 7. místo
  • Karvinský pohár
    • sólo Kadet starší Benešová Beáta 9. místo
    • sólo Junior mladší Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Junior mladší Červencová Vanesa 2. místo
    • sólo Junior mladší Škrobánková Sára 5. místo
    • sólo Junior Mičková Dominika 7. místo
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 8. místo
    • sólo Junior starší Bernátková Dominika 9. místo
    • sólo Senior mladší Šmudlová Eva 3. místo
    • sólo Senior Hynštová Veronika 10. místo
    • duo Junior mladší Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 5. místo
    • duo Junior mladší Červencová Vanesa + Mičková Dominika 7. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 6. místo
    • duo Liberdová Anna + Šmudlová Eva 10. místo
  • O Litovelský pohárek
    • velká formace Seniorky 1. místo
  • Kvalifikace (IFMS)
    • velká formace Juniorky 1. místo (postup do semifinále)
    • sólo Kadet Benešová Beáta 3. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Šmudlová Simona 3. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Bernátková Dominika 4. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Červencová Vanesa 5. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Vaculíková Tereza 7. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Škrobánková Sára 8. místo (postup do semifinále)
    • sólo Junior Mičková Dominika 9. místo (postup do semifinále)
    • sólo Senior Hynštová Veronika 3. místo (postup do semifinále)
    • sólo Senior Šmudlová Eva 4. místo (postup do semifinále)
    • sólo Senior Malchárková Vendula 5. místo (postup do semifinále)
    • duo Junior Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo (postup do semifinále)
    • duo Junior Červencová Vanesa + Mičková Dominika 2. místo (postup do semifinále)
    • duo Senior Liberdová Anna + Šmudlová Eva 1. místo (postup do semifinále)
    • duo Senior "A" Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 7. místo (postup do semifinále)
  • Stars Cup
    • velká formace Děti 6. místo
    • velká formace Kadetky 10. místo
    • velká formace Juniorky 1. místo
  • Excelent cup
    • sólo Mariašová Kateřina
    • sólo Škrobánková Sára
    • sólo Malchárková Vendula
    • miniformace Děti mladší
    • miniformace Děti starší 3. místo
    • miniformace Juniorky mladší 1. místo
    • miniformace Juniorky starší
    • miniformace Seniorky 1. místo
    • velká formace Děti 3. místo
    • velká formace Kadetky
    • velká formace Juniorky 3. místo
    • velká formace Maminky 1. místo
  • Studénecká hůlka
    • sólo Mariašová Kateřina 8. místo
    • sólo Zajacová Romana 7. místo
    • sólo Benešová Beáta 6. místo
    • sólo Škrobánková Sára 2. místo
    • sólo Bernátková Dominika 1. místo
    • sólo Mičková Dominika 4. místo
    • sólo Liberdová Aneta 6. místo
    • sólo Malchárková Vendula 3. místo
    • duo Škrabáková Barbora + Veronika 5. místo
    • duo Škrobánková Sára + Zalacková Sabina 3. místo
    • duo Bernátková Dominika + Liberdová Aneta 3. místo
    • duo Krupová Kamila + Zsilinszká Sabina 3. místo
    • miniformace Děti mladší 1. místo
    • miniformace Děti starší 3. místo
    • miniformace Juniorky starší 1. místo
    • miniformace Seniorky 1. místo
  • Prosenská mažoretka
    • Kadetky velká formace 4. místo
    • Juniorky velká formace 1. místo
    • sólo Mariašová Kateřina 5. místo
    • sólo Benešová Beáta 2. místo
    • sólo Vaculíková Tereza 2. místo
    • sólo Bernátková Dominika 2. místo
    • duo Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Krupová Kamila + Zsilinszká Sabina 3. místo
  • Tornádo Ostrava
    • Juniorky velká formace 3. místo
    • Seniorky velká formace 1. místo
    • Juniorky miniformace 1. místo
  • Hradecká hůlka
    • duo Junior Krupová Kamila + Zsilinszká Sabina 12. místo
  • O Bíloveckou kočku
    • velká formace Juniorky 1. místo

 

 

Sezóna 2012/2013

 

  • Mistrovství Evropy (EMA)
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 2. místo, titul Vicemistryně Evropy
    • pódio + defilé Seniorky 13. místo
  • Mistrovství České republiky (MAC)
    • pódio + defilé Juniorky 6. místo
    • pódio + defilé Seniorky 3. místo, titul II. Vicemistryně ČR (postup na Mistrovství Evropy)
    • pódio Maminky 2. místo, titul Vicemistryně ČR
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 10. místo
    • sólo Kadet Červencová Vanesa 21. místo
    • miniformace Kadetky 5. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 17. místo
    • sólo Junior Liberdová Anna 25. místo
    • sólo Senior Hynštová Veronika 12. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 5. místo (postup na Mistrovství Evropy)
    • duo Junior Liberdová Anna + Šmudlová Eva 6. místo
  • Mistrovství Moravy (MAC)
    • pódio + defilé Kadetky 8. místo
    • pódio + defilé Juniorky 5. místo (postup do finále)
    • pódio + defilé Seniorky 2. místo, titul Vicemistryně Moravy (postup do finále)
    • pódio Maminky 2. místo, titul Vicemistryně Moravy (postup do finále)
  • Kvalifikace MČR (MAC)
    • velká formace Kadetky 4. místo (postup do semifinále)
    • velká formace Juniorky 2. místo (postup do semifinále)
    • velká formace Seniorky 3. místo (postup do semifinále)
    • miniformace Kadetky 2. místo (postup do finále)
    • sólo POM Kadet Šmudlová Simona 5. místo
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 1. místo (postup do finále)
    • sólo Kadet Červencová Vanesa 4. místo (postup do finále)
    • sólo Kadet Škrobánková Sára 9. místo
    • sólo Kadet Vaculíková Tereza 11. místo
    • sólo Kadet Mičková Dominika 12. místo
    • sólo POM Junior Bernátková Dominika 6. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 3. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Liberdová Anna 8. místo (postup do finále)
    • sólo Junior Bernátková Dominika 13. místo
    • duo Junior Liberdová Anna + Šmudlová Eva 5. místo (postup do finále)
    • sólo Senior Hynštová Veronika 4. místo (postup do finále)
    • sólo Senior Malchárková Vendula 6. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo (postup do finále)
  • Mistrovství Moravy a Slezska - sóla, dua (NBTA)
    • sólo Děti Šmudlová Simona 8. místo
    • sólo Juniorky mladší Bernátková Dominika 8. místo
    • sólo Juniorky starší Šmudlová Eva 12. místo
    • duo Juniorky mladší Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 8. místo
    • duo Juniorky starší Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 7. místo
  • O pohár ze zámku - sóloformace
    • sólo Kadetky Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Kadetky Škrobánková Sára 8. místo
    • sólo Juniorky Bernátková Dominika 2. místo
    • sólo Juniorky Liberdová Anna 5. místo
    • sólo Seniorky Šmudlová Eva 7. místo
    • duo Juniorky Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Seniorky Liberdová Anna + Šmudlová Eva 2. místo
  • Stars Cup
    • velká formace Děti 10. místo
    • velká formace Kadetky 2. místo
    • velká formace Juniorky 5. místo
    • velká formace Seniorky 3. místo
    • velká formace Maminky 2. místo
  • Excelent Cup
    • velká formace Juniorky, 1. místo
  • Ostravský pompom
    • sólo Juniorky Bernátková Dominika 7. místo
    • duo Juniorky Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 5. místo
  • Studénecká hůlka
    • sólo Kadetky mladší Škrobánková Sára 2. místo
    • sólo Kadetky starší Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Kadetky starší Červencová Vanesa 2. místo
    • sólo Kadetky starší Vaculíková Tereza 5. místo
    • sólo Kadetky starší Barviková Ester 7. místo
    • sólo Juniorky mladší Bernátková Dominika 1. místo
    • sólo Juniorky mladší Mičková Dominika 4. místo
    • sólo Juniorky starší Liberdová Anna 2. místo
    • sólo Seniorky mladší Šmudlová Eva 2. místo
    • sólo Seniorky starší Malchárková Vendula 1. místo
    • sólo Seniorky starší Hynštová Veronika 6. místo
    • duo Juniorky mladší Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Juniorky mladší Kulová Adriana + Urbanová Kateřina 4. místo
    • duo Juniorky starší Liberdová Anna + Šmudlová Eva 1. místo
    • duo Juniorky starší Krupová Kamila + Zsilinszká Sabina 5. místo
    • duo Seniorky Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo
    • miniformace Kadetky 1. místo

 

 

Sezóna 2011/2012

  • Stars Cup
    • Děti velká formace 12. místo
    • Kadetky velká formace 1. místo
    • Juniorky velká formace 5. místo
    • Seniorky velká formace 3. místo
    • Maminky velká formace 4. místo
  • Ostravská hůlka
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Kadet Červencová Vanesa 10. místo
    • sólo Kadet Barviková Ester 20. místo
    • duo Kadet Červencová Vanesa + Šmudlová Simona 3. místo
    • duo Kadet Mičková Dominika + Plávodská Adéla 9. místo
    • duo Kadet Bernátková Dominika + Poláková Simona 13. místo
    • miniformace Kadetky B 4. místo
    • miniformace Kadetky A 8. místo
    • sólo Junior Bernátková Dominika 3. místo
    • sólo Junior Plávodská Adéla 4. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 7. místo
    • duo Junior Plávodská Adéla + Šmudlová Eva 9. místo
    • duo Junior Kulová Adriana + Urbanová Kateřina 11. místo
    • trio Junior Krupová Kamila + Zsilinszká Sabina + Žídková Michaela 14. místo
    • miniformace Juniorky A 7. místo
    • miniformace Juniorky B 9. místo
    • sólo Senior Malchárková Vendula 4. místo
    • sólo Senior Barnetová Iveta 5. místo
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 1. místo
    • duo Senior Bartošová Tereza + Kowalczyková Kateřina 3. místo
    • miniformace Seniorky 3. místo
  • kvalifikace Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
    • duo Senior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 3. místo, titul II. vicemistryně kola
  • Oblastní kolo Národního šampionátu
    • Kadetky velká formace + defilé 5. místo
    • Juniorky velká formace + defilé 5. místo
    • Seniorky velká formace + defilé 2. místo
  • Ostravská pyramida, II. kolo
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 1. místo
    • sólo Kadet Bernátková Dominika 2. místo
    • sólo Kadet Červencová Vanesa 3. místo
    • duo Kadet Bernátková Dominika + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Kadet Červencová Vanesa + Zalacková Sabina 2. místo
    • sólo Junior Barnetová Iveta 1. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 2. místo
    • duo Junior Barnetová Iveta + Poláková Pavlína 2. místo
    • sólo Mládež Malchárková Vendula 1. místo
    • Maminky formace "deštníky" 1. místo
    • Maminky formace "hůlka" 2. místo
  • Zemské finále Národního šampinoátu
    • Seniorky pochodové defilé + pódiová formace 5. místo
  • XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Orkiestr Detych - Swiecie
    • seniorky "Noční show" 3. místo
  • O pohár Lanškrounské koruny
    • miniformace Kadetky A 2. místo
    • miniformace Kadetky B 4. místo
    • velká formace Juniorky 4. místo
    • miniformace Juniorky A 1. místo
    • miniformace Juniorky B 2. místo
    • velká formace Seniorky 4. místo
    • miniformace Seniorky 4. místo

 

Sezóna 2010/2011

  • Ostravská hůlka
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 7. místo (z 31!!!)
    • duo Kadet Červencová Vanesa + Šmudlová Simona 1. místo
    • duo Kadet Bernátková Dominika + Pěchulová Sarah 6. místo
    • duo Kadet Böhmová Petra + Vaculíková Tereza 9. místo
    • miniformace Kadet (Barviková, Bernátková, Pěchulová, Poláková, Škrobánková, Šmudlová, Zalacková) 5. místo (ze 17!!!)
    • sólo Junior Plávodská Adéla 2. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 5. místo (z 21!!!)
    • duo Junior Plávodská Adéla + Šmudlová Eva 2. místo
    • miniformace Junior (Hanzelková, Kulová, Liberdová, Otrusinová, Plávodská, Šmudlová, Urbanová) 2. místo
    • sólo Senior Malchárková Vendula 1. místo
  • Stars Cup
    • Kadetky B velká formace 10. místo
    • Kadetky A velká formace 3. místo
    • Juniorky velká formace 5. místo
    • Twirl team 4. místo
    • Seniorky velká formace 3. místo
    • Maminky velká formace 4. místo
  • zemské finále Národního šampionátu mažoretek ČR, Hranice na Moravě
    • Seniorky velká formace + defilé 4. místo
  • O pohár Lanškrounské koruny
    • miniformace Kadet 3. místo
    • formace Kadetky 9. místo
    • miniformace Junior 1. místo
    • formace Juniorky 3. místo
    • miniformace Senior 5. místo
    • formace Seniorky 3. místo
  • Zlatá hůlka
    • sólo Kadet Šmudlová Simona 14. místo
    • duo Kadet Červencová Vanesa + Šmudlová Simona 5. místo
    • sólo Junior Plávodská Adéla 20. místo
    • sólo Junior Šmudlová Eva 20. místo
    • duo Junior Plávodská Adéla + Šmudlová Eva cena poroty za Umělecký dojem
    • duo Senior Bartošová Tereza + Kowalczyková Kateřina 6. místo

 

Sezóna 2009/2010

  • O pohár Lanškrounské koruny, Junior velká formace 7. místo
  • Stars Cup
    • Kadet velká formace 6. místo
    • Junior velká formace 7. místo
    • Senior velká formace 7. místo
    • Maminky velká formace 5. místo
  • Všetulská hůlka
    • Kadet velká formace 9. místo
    • Junior velká formace 8. místo
    • Senior velká formace 4 .místo
    • Senior miniformace 4. místo
  • O pohár ze zámku
    • Kadet velká formace 9. místo
    • Senior velká formace 7.místo
    • Maminky velká formace 6. místo
  • FEDO - festival dechových orchestrů + soutěžní přehlídka mažoretek, Seniorky 6. místo
  • O cenu Andria
    • sólo Junior Fejerčáková Michaela 22. místo
    • sólo Senior Malchárková Vendula 19. místo
    • sólo Senior Steculová Michaela 14. místo
    • duo Senior Malchárková+Steculová 13. místo
    • miniformace Senior 12. místo

 

Sezóna 2008/2009

  • Stars Cup, Junior velká formace 5. místo
  • O pohár ze zámku sóloformace
    • sólo Kadet Urbanová Kateřina 17. místo
    • sólo Junior Steculová Michaela 27. místo
    • sólo Junior Malchárková Vendula 28. místo
    • sólo Senior extra Richtarová Markéta 7. místo
    • duo Junior Malchárková+Žáková 17. místo
    • duo Junior Orszuliková+Steculová 17. místo
    • trio Senior Steculová+Orszuliková+Richtarová 5. místo
  • Majorettes Show
    • sólo Kadet Urbanová Kateřina 9. místo
    • sólo Junior Malchárková Vendula (účast)
    • sólo Junior Steculová Michaela (účast)
    • duo Junior Malchárková+Žáková (účast)
    • duo Junior Orszuliková+Steculová (účast)
    • miniformace Junior 6. místo
  • O pohár ze zámku, Junior velká formace 16. místo