Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce

Čeká nás...

  • 4.9. 2017  Zahájení školního roku (Všichni)
  • 17. - 19. 11. 2017 soustředění

 

Již za námi...

2016/2017

  • Mistrovství Evropy, Crikvenica, Chorvatsko
  • 3. Silesia Grand Prix, Hlučín
  • Finále MČR ,,A", Karviná
  • Rodinné odpoledne, Studénka
  • Finále MČR ,,B", Opava
  • Kvalifikace MČR, Dolní Benešov
  • Kvalifikace MČR, Hradec nad  Moravici 
  • Tornádo Ostrava
  • Hradecká Hůlka
  • Mikado Open, Karviná
  • Soustředění

2015/2016

  • Vystoupení, Pustějov
  • Mistrovství světa, Praha, 24. 8. 2016
  • Velké mažoretkové odpoledne, Studénka, 19. 6. 2016
  • vystoupení na dni města Studénka, 11. 6. 2016
  • vystoupení na AVON pochodu, Nový Jičín, 4. 6. 2016
  • vystoupení na Rodinném odpoledni, Studénka, 4. 6. 2016
  • Memoriál Jiřího Necida, Hranice, 28. 5. 2016
  • finále MČR IFMS, Karviná, 21. - 22. 5. 2016
  • finále MČR IFMS, Kladno, 29. 4. - 1. 5. 2016
  • kvalifikace IFMS, Opava, 17. 4. 2016
  • soutěž O Litovelský pohárek, Litovel, 9. 4. 2016
  • vystoupení k výročí K. Hašlera, Studénka, 8. 4. 2016
  • soutěž Opavská růže, Opava, 13. 3. 2016
  • soutěž Stars Cup, Ostrava, 5. 3. 2016
  • Studénecká hůlka, Studénka, 28. 2. 2016
  • soustředění, Studénka, 12. - 14. 2. 2016
  • veletrh Infotherma, Ostrava, 18. - 21. 1. 2016
  • Dřevohostická medaile, Dřevohostice, 26. 9. 2015

 

2014/2015

  • Velké mažoretkové odpoledne, Studénka, 28. 6. 2015
  • Vystoupení na Rodinném odpoledni, Studénka, 6. 6. 2015
  • Finále IFMS "A", Karviná, 30. - 31. 5. 2015
  • Festival "Hollywood", Wiltz (Lucembursko), 23. - 26. 5. 2015
  • Finále IFMS "B", Valtice, 16. 5. 2015
  • Semifinále IFMS, Opava, 3. 5. 2015
  • Kvalifikace IFMS, Dolní Benešov, 18. 4. 2015
  • Kvalifikace IFMS, Hradec n. Moravicí, 29. 3. 2015
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 21. 3. 2015
  • Soutěž Opavská růže, Opava, 15. 3. 2015
  • Vystoupení na Masopustním plese, Pustějov, 14. 3. 2015
  • Soutěž Excelent Cup, Dolní Benešov, 7. 3. 2015
  • Soutěž Studénecká hůlka, 28. 2. - 1. 3. 2015
  • premiéra dokumentu "Jsem mažoretka", 6. 2. 2015
  • Veletrh Infotherma, Ostrava, 19. - 22. 1. 2015
  • Soutěž Zlatá hůlka, Hradec n. Moravicí, 22. 11. 2014
  • Vystoupení Seniorské odpoledne, Kopřivnice, 13. 11. 2014
  • Soutěž O pohár ze zámku, Kolín, 26. 10. 2014
  • Vystoupení na Studéneckém kapříkovi, 21. 10. 2014
  • Soutěž Dřevohostická medile, Dřevohostice, 11. 10. 2014
  • Soustředění Kadetky + Juniorky, Studénka, 13. - 14. 9. 2014
  • Vystoupení pro MSV Metal, a. s., Studénka, 6. 9. 2014
  • Soustředění Maminek, Zlaté hory, 5. - 7. 9. 2014

 

2013/2014

  • Festival dechových orchestrů, Jistebník, 30. 8. 2014
  • Zájezd Francie - festivaly Mazamet, Lodeve, Paříž (s SDOM Zlín), 8. - 15. 7. 2014
  • Velké mažoretkové odpoledne, 29. 6. 2014
  • VIII. ročník soutěžní přehlídky dechových orchestrů s ASH DOM Jistebník, "O KRYSZTAŁOWE  KOŁO", Kolo (Polsko), 14. - 15. 6. 2014
  • Den města, Studénka, 14. 6. 2014
  • Finále MČR (IFMS), Bělotín, 1. 6. 2014
  • Finále MČR (MAC), Jaroměř, 31. 5. - 1. 6. 2014
  • Vystoupení na Dni dětí, Studénka, 31. 5. 2014
  • Mistrovství Moravy (MAC), Vyškov, 24. 5. 2014
  • Seminifále IFMS, Opava, 11. 5. 2014
  • Kvalifikace - Region cup MAC, Brušperk, 3. 5. 2014
  • Soutěž Karvinský pohár, Karviná, 13. 4. 2014
  • Soutěž O Litovelský pohárek, Litovel, 5. 4. 2014
  • Kvalifikace IFMS, Hradec n. Moravicí, 29. 3. 2014
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 22. 3. 2014
  • Vystoupení na plese Rady rodičů při ZŠ Komenského, Bílovec, 21. 3. 2014
  • Vyhlášení úspěšných občanů města Studénka, 14. 3. 2014
  • Soutěž Excelent Cup, Dolní Benešov, 8. 3. 2014
  • Soutěž Studénecká hůlka, Studénka, 1. 3. 2014
  • Soutěž Prosenská mažoretka, Prosenice, 25. 1. 2014
  • Veletrh Infotherma, Ostrava, 13. - 16. 1. 2014
  • Silvestrovská generálka, Studénka, 29. 12. 2013
  • Soutěž Tornádo, Ostrava, 7. 12. 2013
  • Soutěž Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí, 7. 12. 2013
  • Soutěž O Bíloveckou kočku, 5. 10. 2013
  • Soustředění Maminek, Zlaté Hory, 13. - 15. 9. 2013
  • Firemní kace MSV Metal, Studénka, 7. 9. 2013

 

2012/2013

  • Mistrovství Evropy, 30. 8. - 1. 9. 2013
  • Den obce, Jistebník, 31. 8. 2013
  • Velké mažoretkové odpoledne, 23. 6. 2013
  • Firemní akce Plakor, Mošnov, 22. 6. 2013
  • Den obce, Bravantice, 22. 6. 2013
  • Festival Štramberský krpál, Štramberk, 22. 6. 2013
  • Den města, Studénka, 15. 6. 2013
  • 100 let výročí od založení Tamburašského orchestru Brač, Studénka, 14. 6. 2013
  • 31. Internationales Musikfest Malente (Německo), 6. - 10. 6. 2013
  • Mistrovství České republiky (MAC), Jaroměř, 1. - 2. 6. 2013
  • Den Dětí, Studénka, 1. 6. 2013
  • Polanský džbánek, Polanka nad Odrou, 25. 5. 2013
  • Mistrovství Moravy (MAC), Vyškov, 18. 5. 2013
  • Den matek, Jistebník, 12. 5. 2013
  • kvalifikace MČR (MAC), Brušperk, 4. 5. 2013
  • Mistrovství Moravy a Slezska - sóla, dua (NBTA), 20. - 21. 4. 2013
  • Soutěž O pohár ze zámku, Kolín, 30. - 31. 3. 2013
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 23. 3. 2013
  • Soutěž Excelent Cup, Dolní Benešov, 16. 3. 2013
  • Ples SŠEP, Studénka, 15. 3. 2013
  • Soutěž Ostravský pompom, 3. 3. 2013
  • Soutěž Studénecká hůlka, 2. 3. 2013
  • Veletrh Moderní vytápění, Praha - Holešovice, 20. - 24. 2. 2013
  • Veletrh Infotherma, Ostrava, 14. - 17. 1. 2013
  • Firemní večírek MSV Elektronika, Studénka, 14. 12. 2012
  • Veletrh Aquatherm, Praha - Letňany, 20.  - 24. 11. 2012
  • O pohár Lanškrounské koruny, 28. 10. 2012
  • Veletrh For Arch, Praha - Letňany, 18. - 22. 9. 2012
  • Soustředění maminek, Zlaté hory, 14. - 16. 9. 2012
  • VII. Mezinárodní festival dechových orchestrů Studénka - Jistebník, 8. - 9. 9. 2012

 

2011/2012

  • Den obce, Jistebník, 25. 8. 2012
  • Nohejbalový turnaj trojic, Bílovec, 28. 7. 2012
  • Velké mažoretkové odpoledne, 10. 6. 2012
  • Den města, Studénka, 9. 6. 2012
  • XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Orkiestr Detych - Swiecie, Goksir, Gruczno, Kutno, Klodawa (Polsko), 1. - 3. 6. 2012
  • Rodinné odpoledne, Studénka, 2. 6. 2012
  • Zemské finále Národního šampionátu, Hranice na Moravě, 26. - 27. 5. 2012
  • Soutěž Ostravská pyramida, II. kolo, 12. 5. 2012
  • Oblastní kolo Národního šampionátu, Ostrava, 6. 5. 2012
  • Kvalifikace Mistrovství ČR, Zábřeh na Moravě, 21. 4. 2012
  • Soutěž Ostravská hůlka, 14. 4. 2012
  • Soustředění, Studénka, 5. - 8. 4. 2012
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 24. 3. 2012
  • Obecní ples, Albrechtičky, 11. 2. 2012
  • Veletrh Infotherma, Ostrava, 16. - 20. 1. 2012
  • Firemní večírek, Studénka, 16. 12. 2011
  • Sotěž Zlatá hůlka, Hradec nad Moravicí, 26. 11. 2011
  • Veletrh Aquatherm, Praha - Letňany, 22. - 26. 11. 2011
  • O pohár Lanškrounské koruny, 28. 10. 2011
  • Studénecký kapřík, 25. 10. 2011
  • Galavečer Profiligy Youngblood - zápasy Muay Thai, Bílovec, 22. 10. 2011
  • Veletrh For Arch, Praha - Letňany, 21.  -  25. 9. 2011

 

2010/2011

  • Natáčení videoklipu hudební skupiny TTIOT, Studénka, 28. 8. 2011
  • Den obce Jistebník, 27. 8. 2011
  • Koncert DO Jistebnická 13, sanatoria Klimkovice, 27. 8. 2011
  • Bartolomějská pouť, Olbramice, 20. 8. 2011
  • Pouť sv. Kláry, rehabilitační centrum Hrabyně, 6. 8. 2011
  • Zájezd s ASH DOM Jistebník, Obermarkersdorf (Rakousko), Izola (Slovinsko), Divača (Slovinsko) 6. - 10. 7. 2011
  • Tržiště sportu a zábavy, Studénka, 28. 6. 2011
  • Den obce, Bravantice, 25. 6. 2011
  • Veletrh Postav dům, zařiď byt, Přerov, 17. - 19. 6. 2011
  • Den města, Studénka, 11. 6. 2011
  • Velké mažoretkové odpoledne, Studénka, 5. 6. 2011
  • Den dětí, Studénka, 4. 6. 2011
  • Zemské finále Národního šampionátu, Hranice na Moravě, 28. - 29. 5. 2011
  • Balkánské dny kultury, Studénka, 14. 5. 2011
  • Soutěž Ostravská hůlka, Ostrava, 16. 4. 2011
  • Koncert ASH DOM Jistebník, Sanatoria Klimkovice, 10. 4. 2011
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 2. 4. 2011
  • Ples ZŠ Komenského, Bílovec, 11. 3. 2011
  • Ples SK Studénka, 22. 1. 2011
  • Veletrh Infotherma, Ostrava, 17.-20. 1. 2011
  • Soutěž O cenu Andria, Havířov, 23. 10. 2010
  • Studénecký kapřík, 12. 10. 2010
  • 120 let výročí založení bílovecké železnice, Studénka + Bílovec, 1. 10. 2010
  • Vinobraní, Polanka nad Odrou, 25. 9. 2010
  • Festival dechových orchestrů Studénka - Jistebník, 11.-12. 9. 2010

 

2009/2010

  • Den obce, Bravantice, 19. 6. 2010
  • Festival dechových orchestrů FEDO, Štětí , 18. - 20. 6. 2010
  • Přehlídka dechových orchestrů, Ostrava, 16. 6. 2010
  • Den města, Studénka, 12. 6. 2010
  • Velké mažoretkové odpoledne, Studénka, 6. 6. 2010
  • Rodinné odpoledne, Studénka, 22. 5. 2010
  • Mezinárodní den žen, Jistebník, 15. 5. 2010
  • Balkánské dny kultury, Studénka, 8. 5. 2010
  • Prvomájová veselice, Studénka, 1. 5. 2010
  • Soutěž O pohár ze zámku, Kolín, 24. 4. 2010
  • Soutěž Všetulská hůlka, Holešov, 10. 4. 2010
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 27. 3. 2010
  • Soutěž O pohár Lanškrounské koruny, 24. 10. 2009
  • Studénecký kapřík, 13. 10. 2009
  • Den zvířat, Studénka, 2. 10. 2009

 

2008/2009

  • Den bojovníků - Thai box, Bílovec, 8. 8. 2009
  • Den dětí, Studénka, 14. 6. 2009
  • Den obce, Bílov, 6. 6. 2009
  • Den města, Studénka, 6. 6. 2009
  • Balkánské dny kultury, Studénka, 15. 5. 2009
  • Den matek, Studénka, 6. 5. 2009
  • Soutěž O pohár ze zámku, Kolín, 2. 5. 2009
  • Prvomájová veselice, Studénka, 1. 5. 2009
  • Den učitelů, Studénka, 7. 4. 2009
  • Soutěž Majorettes Show, Hulín, 4. 4. 2009
  • Soutěž O pohár ze zámku (sóloformace), Kolín, 28. 3. 2009
  • Soutěž Stars Cup, Ostrava, 21. 3. 2009
  • Městský ples, Studénka, 14. 2. 2009